Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

22 yılı aşkın salonculuk deneyimi ile gelişmiş ve modern spor ekipmanlarıyla donatılmış olan Vadi Fitness Center, Çankırı halkına hizmet vermektedir. Forma girmek, kondisyonu arttırmak, eğlenmek, kasları güçlendirmek, sağlıklı yaşamak, zinde olmak, fitness, amacınız ne olursa olsun spor yapmak isteyen herkese çeşitli alternatifler sunan Vadi Fitness Spor Merkezi; Bilek güreşi, fitness, kick boks, pilates, step aerobik, vücut geliştirme ve zumba aktivitelerini antrenörleri eşliğinde yaratıcı bir biçimde sunmaktadır.

Sıcaklık hissi, benzersiz hizmeti, kusursuz temiz soyunma odaları…

İşimize olan tereddütsüz bağlılığımız; elit Özel Eğitimciler ile en yenilikçi sağlık ve fitness programlarını, konusunda uzmanlar eşliğinde Pilates, Step Aerobik,Zum Dersi ve en heyecan verici diğer grup egzersiz programlarını beraberinde getiriyor. Üyelerimizi neşelendirmek ve onlara ilham vermek bu bağlılıkla bizim için çok kolay.

Farklı spor seçenekleriyle sağladığımız sınırsız olanakları kullanarak yaşamınızı şımartın. Kick boks, bilek güreşi, sosyal etkinlikler ve aktiviteler ve  çok çok daha fazlası.

Her ayrıntı özenle tasarlanmıştır. Bildiğimiz şu ki; her zaman azami konfor ve rahatlık düşünülerek her türlü beklentiyi karşılamak hedeftir.

Tüm bunlar sizin için bir araya getirildik…

1200m² alan

22 Yıllı Aşkın Tecrübe

Profesyonel Eğitmenler

Kişiye Özel Antreman Programları

Sayısız Ödül / Madalya / Başarı

Bayanlara Özel Salon ve Eğitmenler

Çocuklar İçin Oyun Alanı

Güleryüzlü Hizmet ve Üstün Müşteri Memnuniyeti

X